AUTOŘI
LUCIE VÁLOVÁ
Funkce: předsedkyně MSD
Narozen:
Zájmy:
Vzor:
Motto:

Autorka je předsedkyní Mladých sociálních demokratů od roku 2014. V profesním životě se věnuje problematice rovných příležitostí a sociálního bydlení.

ČLÁNKY
 • Vysvědčení pro vládu Bohuslava Sobotky

  03.05.2016Když premiér přebíral z mých rukou ve své pracovně vysvědčení, které vládě k příležitosti dvou let působení vystavili hlasováním Mladí sociální demokraté, poznala jsem na jeho tváři, že je na výsledky upřímně zvědavý. Když jsem mu předtím vysvětlila, že bude následovat celé vydání Ventilu o konkrétních výsledcích dvou let jím vedeného kabinetu, slíbil mi, že nebude chybět zpětná vazba a přislíbil do příštího čísla rozhovor.
 • Chceme moc?

  19.03.2015Líheň politiků. Výtah k moci. Nezávislé zájmové sdružení. Klub mladých. Aktivistická skupina. Předsedovy děti. Budoucnost české levice?!
 • Chceme moc?

  11.03.2015Líheň politiků. Výtah k moci. Nezávislé zájmové sdružení. Klub mladých. Aktivistická skupina. Předsedovy děti. Budoucnost české levice?!
 • Nový zákon o dětské skupině

  01.10.2014Starostové a radní obcí nejednou museli řešit otázku rodičů „kam s ním“ (rozuměj s „dítětem“). Je realitou, že míst v mateřských školách je málo, navíc jesle byly zrušené. V procesu schvalování je nyní zákon o tzv. dětské skupině: může pomoci vyřešit problémy zaměstnaných rodičů a ulehčit vedení obcí při vytváření míst v předškolních zařízení péče o děti?